TEFAL AUTHENTIC סדרת כלי בישול חדשה

של תיאבון בריא
TEFAL AUTHENTIC סדרת כלי בישול חדשה

התנסינו במחבת החדשה של טפאל – היא יפה, שיקית והכי חשוב עם ציפוי נון-סטיק שמאפשר בישול קל ונוח בלי להתאמץ יותר מידי.

Herbs and spices. Cooking ingredients. Rosemary, dill, onion, olive oil, salt and pepper. Top view over stone table with copy space for your recipe

AUTHENTIC סדרת מחבתות וסירים חדשה במראה שיש עכשווי. הודות לטכנולוגיה חדשנית ובלעדית מציגים הסירים והמחבתות של Tefal מצוינות הן מבחינת מבחן העמידות והן מבחינת מבחן תוצאת הטעם. כלי הסדרה מצויידים בציפוי נון-סטיק TITANIUM MINERALIA, פי 2 עמיד יותר מכל ציפוי אחר של TEFAL, ועמיד בפני שריטות כך שניתן לבשל תוך שימוש בכלי מתכת. בנוסף הוא מאפשר בישול ללא שימוש בשמן ושמירה על הטעמים המקוריים של חומרי הגלם השונים בהם נעשה שימוש בתהליך הבישול.

ה- Thermo-Spot®, הנקודה אדומה שהיא סימן ההיכר של Tefal, הופך לאדום מלא כאשר המחבת מגיעה לטמפרטורה האידיאלית לצריבה מושלמת, מה שמבטיח לכל מנה מרקם מושלם, צבע מושלם וטעם מושלם.

ציפוי הנון סטיק של המחבת, הפנימי והחיצוני – מאפשר ניקוי קל ובישול נוח. בנוסף, תחתית הכלים בסדרה מצטיינת בחוזק מבני מקסימאלי להולכת חום אחידה ומרבית. כלי הסדרה מתאימים לכל סוגי הכיריים כולל אינדוקציה.

סדרת AUTHENTIC אידיאלית לבישול בריא, ידידותית לסביבה, עשויה מחומרים הניתנים למחזור. מוצרי הסדרה לא מכילים PFOA, לא מכילים עופרת, לא מכילים קדמיום.

ללא קדמיום ללא עופרת וללא PFOA החומרים הרעילים בכלי מטבח ובישול שאף אחד לא מדבר עליהם כשקונים כלי בישול יש להקפיד על כך שלא יכילו את החומרים הרעילים הללו כל נוכחות שלהם מסכנת את הבריאות ואת הסביבה.

כשקונים כלי בישול ומטבח לרוב שמים דגש על נראות, עיצוב, גודל, מידת ההתאמה של הכלי לחיי היומיום שלנו במטבח וכמובן למחיר.

יחד עם זאת ישנם 3 חומרים רעילים במיוחד שהצרכן חייב להיות מודע אליהם ולמידת סכנתם : קדמיום, עופרת ו- PFOA. החומרים הרעילים הללו נמצאים בכלי בישול רבים ולרוב החברות היצרניות אינן מזכירות את השימוש בהם בתהליך ייצור הכלי ואת מידת הסכנה לבריאות הציבור הקיימת בעת השימוש בהם.

קדמיום ועופרת הם חומרים רעילים המצויים לעיתים בציפויי נון-סטיק ובציפויי אמייל של כלי בישול. חומרים רעילים אלו עלולים לדלוף כשהם נשטפים במדיח כלים ולהתיישב מחדש על כל יתר הכלים במדיח. כשמשתמשים בכלים אלו בתהליך הבישול או האכילה נוצר מצב שבו מכניסים לגוף חומרים רעילים ביותר, שנשארים בגוף.

PFOA הוא הקיצור למילה perfluorooctanoic חומצה מסוכנת במיוחד שנעשה בה שימוש בתהליך הייור של כלי בישו ומטבח רבים, בציפויי הנון-סטיק, במכסים למיקרוגל, בסוגי טקסטיל שונים, בשטיחים דחי כתמים, במארזי פיצה שלא סופגים שמן ועוד.
למען בטיחותם ובריאותם של המשתמשים חשוב שכל חברה תציין על מארז מוצריה את היעדר נוכחותם של חומרים אלו.

dav

TEFAL יצרנית כלי הבישול מס' 1 בעולם, מחוייבת לשמירה על איכות הסביה, כך שכל מוצריה מיוצרים בתהליך שהוא ידידותי לסביבה ולמשתמש. הצרכן יכול להתוודע למידע זה על גבי האריזות של מוצרי החברה. כל מוצריה שלTEFAL אינם מכילים PFOA, קדמים או עופרת מזה למעלה מ- 20 שנה.

המחוייבות הזו והמידע המשקף את היעדר החומרים הרעילים הללו מתבסס על מחקר קבוע שמתקיים על ידי מעבדות עצמאיות במדינות שומות בעולם: (INERIS צרפת, ASHAI GLASS FLUOROPOLYMERS בבריטניה, מעבדות FABES בגרמניה, מעבדות MB בקנדה ומעבדות SGS בסין).

ציפוי הנון סטיק של TEFAL עשוי PTFE שהוא הקיצור למושג המדעי Polytetrafluoroethylene חומר המאושר כבלתי מזיק לבריאות ולסביבה על ידי רשויות הבריאות באירופה ובארה"ב.

שתפי:

אז איך יודעים שכלי הבישול שלך איכותי, ידידותי לסביבה ולמשתמש?

TEFAL נתנה 3 סימנים לבידול מוצריה ולהדגשת איכויותיהם:
ה- Thermo-spot: סימן ההיכר של מוצרי Tefal, הנקודה האדומה במרכז המחבת משנה את צבעה כשהכלי מגיע לטמפרטורה האידיאלית לבישול (180 מעלות) שינוי הצבע של הטרמוספוט לאדום אחיד מורה על הטמפ' האידיאלית לבישול בריא כך שמקסימום הויטמינים והערכים התזונתיים נשמרים בתהליך הבישול. עם הגעת המחבת לטמפ' האידיאלית ניתן להוריד את גובה הלהבה למחצית וכך גם לבשל בריא וגם לחסוך באנרגייה לבישול.

ציפוי ה non stick המחוזק במינרלים – היתרון האיכותי והבידול של מוצרי Tefal.
ציפוי המאפשר בישול בריא ללא שמן ושמירה על הערכים התזונתיים של המזון המונע את הדבקות המזון לדפנות הכלי. עמיד בפני שריטות ושחיקה לאורך זמן. פטנט חדשני זה של בסיס מינראלי קשיח המשלב את השימוש במינרלים קשיחים המצפים את כל שטח הבישול של הכלי ופועלים כשכבת מגן המונעת מכל פעולות הבישול פגיעה בבסיס הכלי.

תחתית הכלי – היתרון האיכותי השלישי של מוצרי TEFAL נמצא בבסיס הכלי- הסיר או המחבת. תחתיות הכלים של הסדרה מחוזקות בדיסק נירוסטה בעובי של 7 מ"מ למניעת עיוות או פיתול כתוצאה מהפרשי טמפ' , ומבוססות על שכבת אלומיניום עבה תוך ניצול אופטימאלי של יתרונות החומר להולכת חום מהירה ופיזור הומוגני של החום לבישול אחיד.

מחירים: מ- 199 ש"ח למחבת ועד 459 לסיר

[products]

שתפי:
דילוג לתוכן