יקבי כרמל – מארז של גבינות טבעוניות ויין

של תיאבון בריא
יקבי כרמל – מארז של גבינות טבעוניות ויין

כחלק ממהלך ארוך טווח עליו אמונים ביקבי כרמל, בו הותאם הייצור לדרישות טבעוניות, החליטו בחברה לספק חוויה שלמה לקהל הטבעונים ולאפשר להם להנות מהשילוב המנצח של גבינות ויין.

לפני כשנתיים, כחלק מאג'נדה ידידותית לסביבה שמקדמים ביקבי כרמל, הוחלט שכל יינות היקב החל מבציר 2019 יותאמו לדרישות טבעוניות, ללא שימוש במרכיבים מן החי בתהליך הזיכוך וההצללה של היין תוך שמירה על איכות וטיב היין. המהלך נובע מהכרה בצרכיהם של כלל קהל הצרכנים וקהל הטבעונים בפרט וכחלק מתהליך מתמשך של חקלאות בת קיימא.

בעקבות המעבר לייצור יינות טבעוניים וכחלק מהחיבור ההוליסטי לעולם הטבעונות, משיקים יקבי כרמל שיתוף פעולה ייחודי עם המעדנייה הטבעונית "טעם לחיים", המתאים לבילויים בימי הקורונה – אבל לא רק. במסגרת שיתוף הפעולה, אתר האון ליין של המעדנייה  יציע מארז של גבינות ויין, שיכלול בקבוק Selected קברנה סוביניון או  Selected מרלו המגיע עם שלוש גבינות מיוחדות טבעוניות: גבינת קשיו מעושנת, גבינת שקדים עם עגבניות מיובשות וסומק וקוביות גבינה בולגרית סויה

מחיר המארז – 85 ₪.  

כדאי לדעת – יקבי כרמל מקפידים על תהליך הייצור הטבעוני, אשר בסיומו עומדים יינות כרמל בגאווה על המדפים ומסומנים בתווית ירוקה כידידותיים לטבעוניים. הוספת החותמת הברורה על הבקבוקים היא לטובת קהילת הצמחונים והטבעונים.

יפתח פרץ, היינן הראשי של יקבי כרמל מסביר: "תהליך ייצור היינות והמעבר ליינות טבעוניים מצריך מאיתנו הקפדה ודיוק כבר מהשלבים המוקדמים של גידול הענבים, הבציר בכרם ותהליך הייצור ביקב. כך אנו מפיקים בהצלחה יין איכותי ללא צורך בשימוש במרכיבים מן החי. התחלנו בתהליך כבר בשנת 2018, והחל מבציר 2019 כל היינות שלנו מיוצרים בתהליך טבעוני. ניתן בהחלט לומר שצברנו ניסיון והתמחות בנושא ואנו גאים להוביל את המגמה הטבעונית בעולם היין בישראל".

יקבי כרמל הוא היקב האהוב והמוביל בישראל מאז הקמתו לפני 138 שנים ועד היום. היקב מטפח כרמים במיטב אזורי היין בישראל, כשלצידו 108 משפחות כורמים, דבר המאפשר בחירה קפדנית של ענבים ממיטב הכרמים והחלקות שיש.

מעדניית "טעם לחיים" – מעדנייה טבעונית פופולארית הממוקמת בשוק לוינסקי בתל אביב, בה ניתן למצוא מבחר גדול של דליקטסים טבעוניים מובחרים. כתובת: מרחביה 13, תל אביב

שתפי:
דילוג לתוכן