״מרק היום״ בטעם קטניות

של תיאבון בריא
״מרק היום״ בטעם קטניות

מרק היום של קנור
הדמיה

מה הבטיחו:

סדרת "מרק היום" המציעה מרקי בישול משפחתיים, מתרחבת ומשיקה שני טעמים חדשים : מרק היום – קטניות, המצטרף לסדרת מרקי הקטניות של קנור הכוללת את הטעמים שעועית ועדשים. מרק הקטניות החדש מכיל עדשים כתומות, עדשים חומות, אפונה, גריסים וירקות. האו"ם הכריז על 2016 כשנת הקטניות, ולא לחינם, הן דלות שומן, נטולות כולסטרול, ועשירות בחלבון, סיבים תזונתיים, ברזל ומינרלים.
סדרת "מרק היום" של קנור מציעה מגוון מרקים מהירי הכנה בטעמים מצוינים, היכולים לגוון כל ארוחה מבלי לשעמם. כל שקית מכילה 3-4 מנות. המרקים החדשים הינם ללא צבעי מאכל וללא תוספת מונוסודיום גלוטומט.

מה קיבלנו:

טעמתי את ״מרק היום״ של קנור בטעם קטניות. אחרי שבישלתי את המרק בדיוק לפי הוראות ההכנה, התיישבתי לאכול. המרקם היה סמיך ועשיר, כמו במרק קטניות טחון דק. הם כותבים שהמרק מכיל עדשים כתומות, עדשים חומות, אפונה, גריסים וירקות – מצאתי רק עדשים וגריסים וחתיכות קטנות של ירקות, לפחות נראה לי שאלו היו ירקות.
הטעם של המרק מאוד אנמי ותעשייתי. הם הורידו את המונוסודיום גלוטמט – שזה חיובי, אבל כנראה שלא פיצו עם טעם אחר, כי יצא שבכל זאת הוספתי קצת מלח. אני לא יודעת איך שאר הטעמים בסדרה, אבל את מרק הקטניות לא הייתי קונה שוב.
הם כותבים שתכולת האריזה מתאימה ל-4 מנות, ולדעתי היא מספיקה למנה וחצי (במקרה שהמרק הוא המנה העיקרית, במקרה של מנה ראשונה, יספיק לשתי מנות).

[articles]

שתפי:
דילוג לתוכן