תה ירוק ארל גריי ותה ירוק נענע מרוקאית

של תיאבון בריא
תה ירוק ארל גריי ותה ירוק נענע מרוקאית

ליפטון תה
הדמיה

מה הבטיחו:

תה ירוק ארל גריי מביא את חווית השתייה של טעם הברגמוט העמוק לצד יתרונות התה הירוק. התה הירוק בטעם נענע מרוקאית מבוסס על התה המרוקאי המסורתי בו נעשה שימוש בעלי תה ירוק המשולבים עם עלי נענע. תיוני ליפטון תה ירוק נענע מרוקאית מכילים 40% עלי נענע.
תה ירוק ארל גריי ותה ירוק נענע מרוקאית מצטרפים אל סדרת התה הירוק של ליפטון שמונה את טעמי התה האהובים על הצרכן הישראלי: תה ירוק קלאסי, תה ירוק עם נגיעות לימון ותה ירוק עם נגיעות יסמין.
התה הירוק של ליפטון מכיל עלי תה אשר לא עברו תסיסה ויובשו בעודם ירוקים, הוא תורם לאספקת נוזלים לגוף ומדורג במקום השני כמשקה המרווה ביותר לאחר המים. מומלץ לשתות אותו באופן קבוע כחלק מתזונה נכונה ואורח חיים בריא.

מה קיבלנו:

תיכף החורף מתקרב וזה זמן מעולה להצטייד בתה – המשקה הרשמי שמחמם את החורף. תה הוא משקה שכיף לגוון בו ועם כל הטעמים שיש היום, גם קל מאוד לעשות זאת.
ליפטון יצאו עם שני טעמים חדשים של תה ירוק – ארל גריי ונענע מרוקאית. שני הטעמים קצת אנמיים לטעמי. הנענע המרוקאית – ליפטון מציינים שיש שם 40% נענע – טעם הנענע כלל לא מורגש. כן יש לתה טעם עוקצני נעים, אבל אם הייתי צריכה לנחש שיש שם נענע, כנראה שהייתי נכשלת – וחבל. תה הארל גריי בעל טעם עדין ונעים. הייתי שמחה אם הטעמים בשני הסוגים יהיו קצת יותר מורגשים.

[products]

[articles]

שתפי:
דילוג לתוכן