ריבועי ברנפלקס

של תיאבון בריא
ריבועי ברנפלקס

ברנפלקס

מה הבטיחו:

ברנפלקס הינו המותג המוביל בקטגורית דגני מבוגרים, ונותן מענה אמיתי לצורך ההולך וגדל בדגני בוקר מזינים ומתאימים לשמירה על המשקל, אך עם זאת טעימים ומתאימים גם לנשנוש.
דגני הבוקר ריבועי ברנפלקס בטעמים הפופולריים דבש וקינמון, מכילים 45% דגנים מלאים, שיבולת שועל מלאה, עשירים בסיבים תזונתיים, המסייעים לתהליך העיכול ומעניקים תחושת שובע לאורך זמן, ומכילים כ-104 קלוריות בלבד למנה (30 גרם). לאחרונה הכריזה תלמה על סטנדרט חדש בעולם דגני הבוקר, והתחייבה כי דגני הבוקר יכילו בין אפס לכפית וחצי סוכר למנה. ריבועי ברנפלקס עומדים בסטנדרט זה ומכילים ככפית סוכר אחת למנה, והם דגני הבוקר הראשונים של תלמה על המדף עם סימון כפיות סוכר.

מה קיבלנו:

טעמנו את הברנפלקס בטעם קינמון. ובאמת כמו שתלמה כותבים, המוצר מתאים למבוגרים יותר מאשר לילדים. המתיקות מאוד מעודנת – בעיני זה מצוין וזה בהתאם למהלך שלהם בשנה האחרונה (הפחתת כמות הסוכר בדגנים). טעם הקינמון בקושי מורגש – קצת חבל כי אני אוהבת קינמון וגם כי כתוב את זה על האריזה. הריבועים קראנצ׳ים, לא מתרככים מהר מידי בקערת החלב. עוד דבר שמפתיע לטובה, במנה אחת יש 104 קלוריות ולכן אפשר לנשנש אותם עם מצפון שקט.

[products]
[articles]

שתפי:
דילוג לתוכן