קורנטו וסולרו טבעוני של שטראוס

של תיאבון בריא
קורנטו וסולרו טבעוני של שטראוס


צילום: יח״צ

מה הבטיחו:

גלידת שטראוס, מובילת שוק הגלידה בישראל מבית יוניליוור, ממשיכה להיות קשובה לצרכניה ומרחיבה את מגוון מוצריה הטבעוניים. המוצרים החדשים נושאים את התו Vegan Friendly של עמותת ויגן פרנדלי.
קורנטו טבעוני- לראשונה מוצר טבעוני ממותג הטילונים הבינלאומי. הטילון בטעם וניל קלאסי, עם שברי אגוזי לוז מסוכרים, יוצע במאגדת המכילה 6 יח' והוא מהווה פתרון טעים ומפנק לטבעוניים או כקינוח כיפי לשומרי הכשרות לאחר ארוחה בשרית.
מותג שלגוני הפירות המוביל בעולם – סולרו, מרענן את סדרת Fruit Boost המציעה שילובי טעמי פירות קיץ מרעננים. שלגון סולרו החדש בטעם מנגו-פסיפלורה מכיל 50% פרי ועד 65 קלוריות בלבד ליח' והינו ללא תחליפי סוכר!
ניתן להשיג ביח' או במאגדת בת 6 יח'.

מה קיבלנו:

טעמנו את הקורנטו וסולרו החדשים, והם נפלאים! הקורנטו החדש כל כך טעים שאין רמז, אפילו קטן, לכך שהוא פרווה ואינו מכיל מוצרים מן החי. השוקולד מעולה, הקרם עשיר וקטיפתי, שברי הבוטנים מתוקים בקיצור – מושלם. וכמו שהם כותבים – פיתרון מעולה לקינוח למי שמקפיד על כשרות. הוסלרו – עם קרם וניל עשיר, וגם פה לא שמים לב בכלל שמדובר במשהו פרווה. כל הכבוד לחברת שטראוס שהרימה את הדגל והלוואי ומותגים נוספים ילכו בדרכה.

[products]
[articles]

שתפי:
דילוג לתוכן