פירות יבשים ללא תוספת סוכר של מיה

של תיאבון בריא
פירות יבשים ללא תוספת סוכר של מיה
פירות יבשים ללא תוספת סוכר של מיה
צילום: אבי לוי

מה הבטיחו

'מיה תעשיות מזון', משיקה לקראת ט"ו בשבט, קטגוריה חדשה ובריאה יותר, בשוק הפירות היבשים בישראל- "הסדרה הטבעית", אשר כוללת בפעם הראשונה על מדף רשתות השיווק, מארזי פירות יבשים ללא תוספת סוכר וללא צבעי מאכל בגדלים שונים המותאמים לצרכן הישראלי. כל מוצרי הסדרה הינם ללא גלוטן – נארזים בסביבה חופשית מגלוטן.סדרת "פירות יבשים ללא תוספת סוכר" כוללת בשלב זה ארבעה מוצרים חדשים: אננס מיובש, מנגו מיובש, קוקוס מיובש וחמוציות ברכז תפוחים.

כל ארבעת המוצרים הינם ללא תוספת סוכר וללא תוספת צבעי מאכל. בניגוד למוצרים הקיימים בשוק ומגיעים בתפזורת, ללא "אבא ואמא" מוצרי מיה תעשיות מזון מגיעים באריזה סגורה השומרת על טריות ומונעת כניסת מזיקים ולא פחות חשוב, כוללת כתובת של היצרן- יש למי לפנות במידת הצורך. בנוסף, 'מיה תעשיות מזון', מרחיבה את שקיות האריזה של הסדרה ומציעה לצרכנים מגוון גדלים לקנייה: אריזות של פירות מיוחדים ב- 200 גר', אריזות של פירות ב-350 גר', אריזות ללא סוכר ב-150 גר'.

מה קיבלנו

קיבלנו לטעימה את מארזי הפירות היבשים של מיה. האריזה יפה מאוד, קומפקטית, נעימה ונוחה לשימוש.

טעמנו את הפירות השונים והתלהבנו. הם מרגישים טבעיים ובריאים. שונים בהחלט מהפירות היבשים שהכרנו עד כה. הם טעימים מאוד, מרוכזים ומתוקים במידה המתאימה. האננס שהוא הפרי האהוב עליי מכל הפירות היבשים – לא מזכיר בכלל את טעמו של האננס המיובש הקלאסי (זה עם תוספות הסוכר), הוא טעים יותר ומרגיש הרבה יותר בריא.

[products]

[articles]

שתפי:
דילוג לתוכן