סדרת תבליני ״על האש״ של מיה

של תיאבון בריא
סדרת תבליני ״על האש״ של מיה

סדרת תבליני ״על האש״ של מיה
צילום: יח״צ

מה הבטיחו:

יצרנית המזון הישראלית "מיה", מציגה לקראת הקיץ ועונת הפיקניקים את סדרת "על האש", סדרת תערובות תבלינים המיועדת להשבחת טעמם של תבשילים שונים. תערובות התבלינים של חברת "מיה" מותאמות למטבח הישראלי. תערובות התבלינים מבוססות על תבלינים טהורים בלבד, ללא חומרים נוספים ונמכרות במחירים שווים לכל כיס, ללא פשרות על האיכות. חברת "מיה" מייצרת את התבלינים בהתאם לטעם הישראלי המאופיין בקשת הרחבה של מאכלים, לפי עדות שונות ומאכלים מסורתיים.
תערובות התבלינים של מיה מגיעות במארזים מיוחדים השומרים על טריות המוצר לאורך זמן. התערובות אינן מכילות צבעי מאכל וחומרים משמרים.

סדרת "על האש" כוללת, בשלב זה, 7 מוצרים:
תבלין על האש, תבלין לקציצות, תבלין לסטייק, תבלין לקבב, גריל בשר, גריל דג, גריל עוף. כמובן שכל התבלינים הם טבעוניים וללא חומרים מן החי.

מה קיבלנו:

עם התבלינים החדשים של מיה אפשר לתת לכל תבשיל טעם ייחודי. למי שמתגעגע לטעם הדגים או הסטייק התבלינים יעשו את העבודה (כמעט). טרם התנסנו בכל התבלינים אבל ממה שכן, התרשמנו לטובה. תבלין הקבב מיוחד מאוד ונותן טעם של ממש לתערובת הקציצות (יש שיגידו טעם של ביסלי, שאגב, שמשתלב מצויין עם על המנגל). התנסנו בתבלין במתכון שלנו לקבב טבעוני והאורחים התרשמו לטובה.

[products]
[articles]

שתפי:
דילוג לתוכן