סדרת רטבי העגבניות של קנור

של תיאבון בריא
סדרת רטבי העגבניות של קנור

סדרת רטבי העגבניות של קנור

מה הבטיחו:

המותג קנור משיק סדרת מוצרים חדשה של רטבי עגבניות. בכל צנצנת המכילה 415 גרם, יש רוטב עשיר שיוצר מכ- 1/2 ק"ג עגבניות איטלקיות איכותיות, עשבי תיבול וירקות. בסדרה שלושה טעמים: רוטב נפוליטנה – המתאים לשימוש כרוטב לפסטה, רוטב לשקשוקה – המכיל עגבניות ופלפלים ורוטב ארביאטה – רוטב עגבניות חריף המתאים לפסטה. הרטבים מתאימים למגוון מתכונים נוספים מלבד אלו המצויינים על הצנצנת. לדוגמא רוטב לשקשוקה מתאים להכנת דגים חריפים, הארביאטה משמש כרוטב לקציצות ועוד.

סדרת רטבי העגבניות החדשה פותחה בהתאם להנחיות ארגון הבריאות העולמי, הממליץ על צריכה של עד 5 גרם מלח ליום (2000 גרם נתרן). מוצרי סדרת רטבי העגבניות החדשה מכילים גרם מלח אחד בלבד בצנצנת (400 גרם נתרן) כשתכולת כל צנצנת מספיקה להכנת מנות לכ-4 סועדים בממוצע.

מה קיבלנו:

סדרת הרטבים החדשה של קנור מגיעה בשלושה טעמים. טעמנו את כולם בשימושים שונים ונהנו מאוד. כמו שקנור מציינים, אפשר לעשות שימושים רבים לרטבים. אנחנו עשינו שימוש של רוטב ארביאטה על מלאווח פיצה וזה היה מעולה! בלי בלאגן של להכין רוטב עגבניות ובלי לבזבז זמן יקר – הכנו ארוחת ערב טעימה בזריזות. כף אחת של רוטב על כל מלאווח ופתרנו את העיניין. הרוטב חרפרף נעים וטעים לאכילה.
כך הרטבים של קנור חסכו לנו זמן נוסף כשהכנו פסטה ואנצ׳ילדס שאנחנו מאוד אוהבים. כל הרטבים טעימים קטיפתיים ומוסיפים למנה טעם איטלקי מצויין. הצנצנת עצמה נעימה, קטנה ונכנסת בקלות לכל מדף בארון או במקרר.

[products]
[articles]

שתפי:
דילוג לתוכן