בצקים מצוננים מוכנים לאפייה – שמרית

של תיאבון בריא
בצקים מצוננים מוכנים לאפייה – שמרית
צילום: טופ טאץ

מה הבטיחו:

חברת שמרית, מרחיבה את פעילותה לתחום המאפים ומשיקה קטגוריית מוצרים חדשה שטרם נראתה על המדף. החברה משיקה סדרת בצקים מצוננים ומרודדים מוכנים לאפייה. הבצקים מצוננים, יכולים להישמר טריים במקרר, מוכנים לשימוש מיידי ואינם מצריכים תהליך הפשרה של שעות. סדרת המוצרים החדשה כוללת בצק עלים, דפי בצק פילו, בצק פיצה המשמש כבסיס לפיצה ובצק פריך לעוגיות ומאפים מתוקים.

סדרת המוצרים כוללת: 

בצק עלים מצונן ומרודד היחיד בישראל ללא מרגרינה, ללא חומרים משמרים וללא שומן מוקשה, מגולגל בנייר אפייה להכנה קלה ומהירה. רק להוציא מהמקרר, לפרוס על גבי תבנית אפייה, להוסיף מלית מלוחה או מתוקה ולאפות (300 גרם). 

בצק פילו מצונן ומרודד ללא חומרים משמרים, נוח לשימוש ואינו מתייבש במהירות. 14 דפי פילו מוכנים לשימוש, טריים לאורך זמן ואינם נקרעים בקלות. רק להוציא מהמקרר, לפרוס על גבי תבנית אפייה, להוסיף מלית מלוחה או מתוקה ולאפות (300 גרם). 

בצק פיצה מצונן ומרודד חדש לחלוטין בשוק הישראלי. הבצק ללא חומרים משמרים, מגולגל בנייר אפייה ומאפשר לשלוט בתוספות על הפיצה. רק להוציא מהמקרר, לפרוס על גבי תבנית אפייה, להוסיף רוטב ותוספות ולאפות. ניתן לעשות בבצק הפיצה שימוש למאפים מלוחים נוספים (415 גרם). 

בצק פריך מצונן ומרודד ללא חומרים משמרים, עשיר בטעם מעודן למאפים מתוקים, מגולגל בנייר אפייה להכנה קלה ומהירה. רק להוציא מהמקרר, לפרוס על גבי תבנית אפייה ולהוסיף מלית מתוקה לפני או אחרי האפייה (280 גרם).

מה קיבלנו:

ניסיתי את הבצקים החדשים של שמרית ופשוט עפתי על זה! אין לי מיקסר בבית, ובינינו אין לי כוח לכל הפצ׳קרי שמתלווה עם הכנת בצק: קמח מתפזר על כל השיש, כלים מלוכלכים, לישת הבצק, זמן המתנה לתפיחה או קירור, רידוד הבצק וכו׳ וכו׳.

הבצקים של שמרית הם פיתרון מעולה עבורי. בא לי להכין עוגיות היום? אין בעיה – יש בצק מוכן ואפילו לא צריך לחכות שיפשיר. בא לי להכין פיצה לארוחת ערב? אין שום בעיה, יש בצק פיצה מוכן במקרר, כל מה שעליי לעשות הוא לשים רוטב, גבינה ותוספות – והופ יש פיצה טעימה ויחסית בריאה.

והכי אני אוהבת זה להכין עוגיות עם אדם החמוד, קל ופשוט, מהיר ולא מלכלך. הנה, תראו:

פה השתמשנו בבצק עלים, לפני האפייה פיזרנו אבקת סוכר ואפינו לפי ההוראות. יצא מושלם.
פה הכנו עם כל הילדים עוגיות פריכות בכל מיני גדלים וצורות.

[products]

שתפי:
דילוג לתוכן