משקה קוקוס ומשקה שקדים בטעם שוקו

של תיאבון בריא
משקה קוקוס ומשקה שקדים בטעם שוקו

משקה אלפרו
צילום: אפרת אשל

מה הבטיחו:

אלפרו משקה קוקוס בטעם שוקולד – משקה קליל, מרענן ומרווה המשלב את טעמו האקזוטי של הקוקוס יחד עם טעמו של השוקולד.
אלפרו משקה שקדים בטעם שוקולד מריר – משלב את יתרונות השקדים יחד עם טעם מפנק של שוקולד מריר. מועשר בוויטמין E, בעל התכונות של נוגד חמצון המסייע לשמירה על בריאות תקינה.
שני המשקאות החדשים מתאימים גם כתחליף שוקו עבור ילדים הנמנעים מלקטוז.
המשקאות אידיאליים עבור אלו המעוניינים באורח חיים בריא יותר המחפשים חלופות למשקאות טעימים: מועשרים בסידן, ויטמין B12 ו-ויטמין D, דלים בשומן, מופחתי קלוריות ובעלי ערכים תזונתיים מוספים.

מה קיבלנו:

נעשה סדר, כי מבחינתי כל המשקאות האלו נראים די אותו דבר. עם השקת המשקאות החדשים – היום אפשר למצוא 3 משקאות שוקו של אלפרו: שוקו על בסיס סויה (ותיק), שוקו על בסיס שקדים ושוקו על בסיס קוקוס. נתייחס למשקאות החדשים.
משקה שקדים בטעם שוקולד מריר: למרות שהוא מבוסס על שקדים, הם כלל לא מורגשים. המשקה טעים ומזכיר מאוד שוקו קלאסי. למרות ערבוב המשקה לפני השתיה, עדיין אפשר להרגיש ברקע בצורה עדינה מאוד, אבקה (אני מניחה שאבקת שוקו) שממנה מכינים את המשקה. טעם השוקולד עמוק ומורגשת מרירות קלה של שוקולד מריר שאני מאוד אוהבת. למי שאוהב שוקו ונמנע מסויה או קוקוס זאת חלופה מצויינת וטעימה.

משקה קוקוס בטעם שוקולד: מהשלוק הראשון מרגישים את הקוקוס אבל לא בצורה מחמיאה. המשקה מרגיש שמן, ונוצרת תחושת שמנוניות קלה על השפתיים. בניגוד למה שהם כותבים (״משקה קליל״) לטעמי המשקה כבד ואין בו את הקלילות של שוקו קלאסי. המוצר הכי פחות מוצלח בסדרה.

[products]
[articles]

שתפי:
דילוג לתוכן