משקה מי קוקוס – FOCO

של תיאבון בריא
משקה מי קוקוס – FOCO

משקה מי קוקוס - FOCO
צילום: יח״צ

מה הבטיחו:

מי קוקוס איכותיים הם הנוזל השקוף שנמצא בתוך אגוז הקוקוס הירוק הצעיר. בשונה מחלב קוקוס, שנוצר מערבוב של החלק הלבן והבשרני עם מי הקוקוס הנותרים באגוז הבשל והמבוגר יותר, מי הקוקוס דלים מאוד בשומן ועשירים בכמות רבה של וויטמינים ומינרלים חיוניים שמצויים בכמות גדולה יותר בקוקוס הצעיר.
בזכות התכונות האלה, וכן בזכות הכמות הגבוהה של האלקטרוליטים שהוא מכיל, הוא נחשב למשקה הספורט של הטבע ומהווה את התחליף המוצלח יותר לכל משקאות הספורט שמלאים בסוכרים, בקלוריות ריקות ובחומרים לא טבעיים.
מי הקוקוס הם התחליף האידיאלי לשתייה ממותקת בזכות הטעם הטרופי המעולה שלהם, הם עתירים בסיבים ומסייעים לתחושת שובע. מי הקוקוס הם: 100% טבעיים, ללא תוספת סוכר, עשירים בוויטמינים ובוויטמין C בפרט, ללא חומרים משמרים, ללא צבעי מאכל, דל שומן וקלוריות.

מה קיבלנו:

טעמנו את מי הקוקוס של המותג FOCO. המשקה טעים ומרענן, מתוק אבל במידה. הוא מהווה חלופה בריאה למשקאות הממותקים, בדיוק כמו שהם מבטיחים. טעמנו את השילובים השונים, הכי אהבנו את השילוב עם האננס – שנותן טעם טרופי אמיתי. אפשר להוסיף את המשקה להכנת שייקים רעננים.

ניתן למצוא את מי הקוקוס בטעמם הטבעי (1 ליטר/ 330 מ"ל) ובשילוב עם ליצ'י/מנגו/אננס וגויאבה (330 מ"ל) – בחנויות הטבע וברשתות המזון.

[products]
[articles]

שתפי:
דילוג לתוכן