משקאות 'איזולה ביו' – תחליפי חלב צמחיים

של תיאבון בריא
משקאות 'איזולה ביו' – תחליפי חלב צמחיים

משקאות 'איזולה ביו' - תחליפי חלב צמחיים
צילום: יח"צ ליב אורגניק

מה הבטיחו:

Just Brown Rice אורז מלא אורגני, ללא גלוטן, הוא משקה אורגני, שמבוסס על אורז חום, ללא גלוטן, דל במלח וללא תוספת סוכרים. בזכות כל אלה, טעמו משובח. המשקה בעל טעם אותנטי של אורז, ללא חומרים משמרים או משפרי טעם. הוא כולל בתוכו מרכיבים בריאותיים, כמו נבט אורז וסובין, מה שמקנה לצבעו גוון כהה מעט. תהליך הייצור של ה- Just Brown Rice, אינו כולל מרכיבים תעשייתיים.

משקה שיבולת שועל בתוספת קפה, על מרכיבי המשקה נמנים נבט חיטה, קפה איטלקי משובח ועוד. ניתן למזוג לקערת דגני בוקר או לשתות אותו קר או חם. משקה המוקה הוא אורגני.

מה קיבלנו:

קיבלנו את שני משקאות ה״חלב״ החדשים של איזולה ביו. המשקה הראשון שטעמתי היה ״חלב אורז חום״ – שהשם שלו, במילים אחרות לא עושה חשק בכלל לטעום אותו. למרבה ההפתעה החלב היה טעים ומתקתק. כן מרגישים את טעם האורז אך הוא לא משתלט. החלב דליל וחלק (וגם בצבע לבן, ולא כהה כמו שהם כותבים), ואין תחושה גרגרית כמו בחלב שיבולת השועל. ניסיתי אותו בקפה והוא משתלב טוב. לא מתפרק והופך לגושים. עוד לא ניסיתי אותו בדגני בוקר אבל אין לי ספק שהוא ישתלב נהדר.

אח״כ טעמתי את חלב ״שיבולת שועל בטעם מוקה״. התוספת של ה״מוקה״ נשמעה לי מעניינת יותר. שיקשקתי את הקופסא כפי שממליצים ומזגתי לכוס. השלוק הראשון היה מוזר ולא ממש טעים. מרקם החלב דליל אך עדיין מרגישים מן חספוס של אבקה שלא נמסה מספיק. טעם המוקה עדין וכמעט ולא מורגש. השארתי את הכוס חצי מלאה והמשכתי בארוחת הערב. לקראת סוף הארוחה נתתי עוד נסיון ל״חלב המוקה״ והפעם השלוק היה הרבה יותר טעים ומוצלח. כנראה שזה עניין של טעם נרכש. עדיין השלוק היה גרגרי מעט אבל הטעם היה סביר ואפילו נחמד.

ניתן להשיג בשופרסל גרין, עדן טבע, טבע קסטל, ניצת הדובדבן, טיב טעם, ויקטורי, חנויות הטבע הפרטיות סופרים נבחרים. מחיר מומלץ לצרכן:13.90 ₪

[products]
[articles]

שתפי:
דילוג לתוכן