מיה – סדרת מוצרים ״בריאות מן הטבע״

של תיאבון בריא
מיה – סדרת מוצרים ״בריאות מן הטבע״

בריאות מן הטבע
צילום: יח״צ

מה הבטיחו:

מיה מציגה את סדרת ״בריאות מן הטבע״ – סדרת קטניות וזרעים המסייעים לשמירה על אורח חיים בריא. מטרתה של סדרה זו היא להנגיש לציבור הרחב חומרי גלם שעד עכשיו היה ניתן למצוא בבתי טבע.הסדרה בשלב זה כוללת שבעה מוצרים: 4 סוגי קינואה, זרעי צ׳יה, דוחן, פשתן, סובין חיטה, סובין שיבולת שועל ושיבולת שועל מהירה להכנה בפחית.

מה קיבלנו:

את המוצרים עצמם אני מכירה מזמן – גיליתי מה זה זרעי צ׳יה (ופשתן) ומה עושים איתם כשעברתי לטבעונות והתחלתי להתעניין בתזונה בריאה. כשנתקלתי במתכון שמכיל אחד מהרכיבים האלו, דילגתי עליו. הם לא היו זמינים לי קרוב לבית, התקשתי למצוא אותם ורק כשהגעתי לשוק או לחנות טבע – רכשתי אותם.
חברת מיה, כמו שהם כותבים, מנגישים את המוצרים האלו, הפחות מוכרים – לכולם, וכבר היום אפשר למצוא אותם בכל סופר שכונתי. עכשיו אני יודעת שאם אני צריכה זרעי פשתן אני לא צריכה לטרוח וללכת אל השוק המרוחק ממני.
יתרון נוסף במוצרים האלו הוא הכמות. בדרך כלל במתכונים שאני מכינה משתמשים במעט מאוד זרעי פשתן (או צ׳יה). עד עכשיו הייתי קונה את המוצרים בכמות גדולה שאינה מתאימה לצרכיי. כעת, אריזות ה-200 גרם של מוצרים אלו מתאימים לי בול.

אם אתם עוד לא מכירים את זרעי הפשתן אתם מוזמנים לבדוק בלינק הזה מה אפשר לעשות איתם, וכך גם עם זרעי הצ׳יה. עכשיו שהמוצרים נמצאים בהשיג יד – אין תירוץ לא להכין מאכלים בריאים וטעמים.

[products]
[articles]

שתפי:
דילוג לתוכן