יאסו – סדרת סלטים של מעדני מיקי

של תיאבון בריא
יאסו – סדרת סלטים של מעדני מיקי

יאסו - סדרת סלטים חדשה של מעדני מיקי
צילום: תמוז רחמן

מה הבטיחו:

מותג הסלטים האהוב "מעדני מיקי", משיק את "יאסו"- סדרת סלטים ים תיכונית טבעונית, הכוללת שישה סלטים ייחודיים, מרגשים ומפתיעים בהשראת מטבחים מרחבי הים התיכון. הסלטים כוללים שילובים מנצחים של מרקמים, טעמים וחומרי גלם מעולים, שיהפכו כל ארוחה לשמחה יותר וטעימה יותר. המתכונים לסדרה החדשה הותאמו במיוחד לטעמו של הצרכן הישראלי.
ביו המנות בסדרת הסלטים החדשה:
טחינה סלק: מתכון זה פותח בהשפעת הממרח היווני פנזרוסלטה, ממרח סלק ויוגורט כבשים. במטבח שלנו הפך לטבעוני ומתבסס על טחינה גולמית משובחת. ניתן למרוח, לנגב וגם לאכול עם כפית.
פאווה: ממרח אפונה יווני, הגרסה היוונית של חומוס, ממרח המזכיר בטעמו ובמרקמו את החומוס המוכר והאהוב, רק עם טוויסט קטן ומפתיע.
פלפלים קלויים: סלט המשקף את הצבעוניות שבמטבח הים תיכוני, הטעם והניחוח המעושן של פלפלים קלויים על האש, שעשויים כמו שצריך, פשוט ממכר.
טחינה פלפלים: מתכון זה פותח על בסיס של הממרח היווני טירוקפטרי, ממרח גבינה ופלפלים. הסלט שודרג ואף הפך לטבעוני על בסיס טחינה גולמית משובחת.

מה קיבלנו:

טעמנו 4 טעמים חדשים של סלטים, חלקם אהבנו ואת חלקם אהבנו מאוד. טחינת הסלק הייתה ממש טעימה. טעם עדין של טחינה וטעם עדין של סלק. והמרקם – מעולה. יש לו גם צבע משגע שנותן חיים בסנדוויץ׳. את טחינת הפלפלים קצת פחות אהבנו, המרקם מעולה אבל הטעם לא כל כך מורגש. אם היה קצת יותר טעם של פלפלים, זה היה מושלם. ה״פאווה״, כמו שהם מבטיחים באמת באה במרקם שמזכיר חומוס, שזה ממש נחמד – לנגב ״חומוס״ צהוב. הטעם חביב וגלם כן דומה חומוס רק יותר קליל. הצבע שלו משגע ומוסיף עיניין וחיים לשולחן. סלט פלפלים קלויים – סלט מוצלח שמתובל במידה הנכונה והולך מעולה עם הפאווה.
סחתיין לסלטי מיקי שלוקחים צעד אחד קדימה את סלטי הטחינה וסחתיין כפליים על ממרח הפאווה המדליק.

יאסו - סדרת סלטים חדשה של מעדני מיקי
צילום: תמוז רחמן


צילום: תמוז רחמן


צילום: תמוז רחמן


צילום: תמוז רחמן

[products]
[articles]

שתפי:
דילוג לתוכן