חטיפי ״חלבה בקטנה״ בטעמים של בארכה

של תיאבון בריא
חטיפי ״חלבה בקטנה״ בטעמים של בארכה

 חטיפי ״חלבה בקטנה״ בטעמים של בארכה
צילום: יח״צ

מה הבטיחו

אחרי השקת חלבה בקטנה בטעם פקאן, בארכה משיקה חטיפי חלבה בטעם וניל עם מחית לוז וחטיף בטעם וניל בתוספת שבבי קוקוס עם היתרונות והערכים התזונתיים של שומשום אמיתי ב- 99 קלוריות בלבד לחטיף.
״חלבה בקטנה", בטעמי שבבי קוקוס ומחית לוז, מצטרפת לטעמים הקיימים בסדרה: וניל, ופיסטוק וחטיפי ״חלבה בקטנה״ ללא תוספת סוכר.
החטיפים מכילים 50% טחינה, העשויה מגרעיני שומשום ולכן החלבה, הנחשבת לגרסה המתוקה של הטחינה, מכילה כמותה, יתרונות תזונתיים גבוהים ומינרלים חשובים כגון: סידן וברזל, החיוניים לבריאות השלד ולתפקודי הגוף השונים. סדרת "חלבה בקטנה" אינה באמצעות מכילה גלוטן, חומרים משמרים וצבעי מאכל והיא ויגן-פרינדלי. באמצעות טכנולוגיה ייחודית שפותחה בבארכה, יכיל כל חטיף 'חלבה בקטנה', 99 קלוריות בלבד.
המחיר הממוצע הינו 11.90 ₪ למארז של 7 חטיפים (1.70 ש״ח ליחידה) וניתן להשיגם בכל רשתות השיווק המובילות.

מה קיבלנו

טעמנו את הטעמים החדשים של ״חלבה בקטנה״ ועפנו! רך נימוח מתוק ומלא טעם. אהבנו במיוחד את החלבה עם אגוזי הלוז שמוסיפים טעם ועומק לחלבה. החטיף מכיל רק 99 קלוריות וזה הופך את ״חלבה בקטנה״ לחטיף האולטימטיבי – כשמתחשק משהו מתוק באמצע היום או אחרי ארוחה. ״חלבה בקטנה״ כל כך טעימה שחטיף אחד בכלל לא מספיק… מומלץ להצטייד במגוון הטעמים וליהנות בכיף.

[products]
[articles]

שתפי:
דילוג לתוכן