חטיפי מיני חלוה בטעמים

של תיאבון בריא
חטיפי מיני חלוה בטעמים

חטיפי מיני חלוה בטעמים
צילום: יעל האן

מה הבטיחו:

חברת אחוה משיקה מארזים חדשים למוצרי החלוה מתוצרתה: מארז חטיפי מיני חלוה בטעמים (כולל 18 חטיפים בטעמים בהם 6 יחידות בטעם וניל, 6 יחידות עם פולי קקאו, 6 יחידות עם פיסטוקים) ומארז חטיפי מיני חלוה ללא סוכר (15 חטיפים עם 49 קלוריות בלבד ליחידה). המארזים החדשים הנם קופסא שקופה ומהודרת, כשכל חטיף מכיל כ- 50% טחינה גולמית. החלוה נחשבת כממתק הבריא ביותר וכמוצר הבריאות המתוק ביותר. חטיפי החלוה ללא סוכר, מסייעים לשמירה על תזונה מאוזנת ומאפשרים צריכה של מתוק במנות אישיות. החלוה מצטיינת בטעם עשיר ומרענן ובעלת מרקם אחיד המאפשר הנאה צרופה מהטעם הייחודי של החטיף.

מה קיבלנו:

חטיפי מיני חלוה של אחוה הם תענוג מושלם. מעולים לצד הקפה של הבוקר או כקינוח קליל אחרי ארוחה. הגודל שלהם מצוין (יש כאלו שיתבאסו שהחטיף נגמר מהר מידי…) ומספק את מנת המתיקות הנחשקת.
חטיפים בטעמים – הקקאו מוצלח מאוד אם כי טיפה מתוק מידי. הוניל – טעים וקלאסי ובמתיקות מעודנת. כך גם הפיסטוק אם כי טעם של פיסטוק לא מאוד מורגש.
חטיפי החלוה ללא תוספת סוכר טעימים מאוד ומתוקים, ובכלל לא מרגישים שאין בהם סוכר. עם 49 קלוריות ליחידה אין פלא שהחבילה חוסלה במהירות.

מחיר מומלץ לצרכן: 10 שקלים. כשר פרווה בהשגחת בד"ץ העדה החרדית ירושלים. להשיג ברשתות השיווק והחנויות המובחרות.

[products]
[articles]

שתפי:
דילוג לתוכן