ברנפלקס אקסטרה פייבר

של תיאבון בריא
ברנפלקס אקסטרה פייבר

ברנפלקס אקסטרה פייבר
צילום: יח״צ

מה הבטיחו:

תלמה מבית יוניליוור, ממשיכה לחדש ומשיקה את "ברנפלקס אקסטרה פייבר"- דגני בוקר פריכים, עשירים בסיבים תזונתיים, ללא תוספת סוכר. בזכות טכנולוגית ייצור חדשנית שפותחה בתלמה, דגני ברנפלקס אקסטרה פייבר הינם בצורה גלילית, פריכים ומעניקים חווית אכילה מלאת קראנץ' וטעם.
ברנפלקס אקסטרה פייבר, המיוצר מסובין חיטה וחיטה מלאה, הינו המוצר העשיר ביותר בסיבים תזונתיים שפותח אי פעם בתלמה, והוא מכיל כמות גבוהה של כ-40% סיבים הידועים כמסייעים לתהליך העיכול ומעניקים תחושת שובע לאורך זמן. זאת לצד כמות מעטה יחסית של קלוריות למנה – כ- 70 קלוריות בלבד למנה (30 גרם).

מה קיבלנו:

אין ספק שהחידוש הגדול פה הו כמות הקלוריות למנה, רק 70 קלוריות. אם ממש רעבים אפשר להתפנק על שתי מנות ועדיין לשמור על הגזרה. כמו שתלמה מבטיחים – הדגנים החדשים עשירים בסיבים ובאמת משאירים תחושת שובע לאורך הבוקר. הם מתאימים לרעב הקטן הזה שמתעוררים איתו בבוקר. אני אוכלת אותם עם מעט חלב (כך אני אוכלת את כל הדגנים שאני קונה) וזה משאיר אותם פריכים וטעימים. לברנפלקס החדש יש מתיקות עדינה ביותר וכמעט שלא מורגשת. זה גורם לי להרגיש שאני אוכלת משהו קצת יותר בריא משאר הדגנים – לי זה מספיק. מי שאוהב את דגני הבוקר שלו קצת יותר מתוקים יכול להוסיף ממתיק (בריא!) כגון אגבה או מייפל.
שיהיה בתיאבון ולבריאות!

[articles]
[products]

שתפי:
דילוג לתוכן