ביקורת משלוחים: Mex & Co

יום. שני 19:45, מוצאי שמחת תורה

מה הזמנו. 2 בוריטו טבעוני (כל אחד ₪32) מחיטה מלאה (תוספת של ₪2). הראשון עם שווארמת סייטן, מצע ירקות (במקום אורז), פריחולס, סלסה ורדה ברמת חריפות נמוכה ותוספת גוואקמולי (₪4+). השני הכיל בתוכו פיאסטה דה אונגוס, שזה תערובת של פטריות שמפניון ופורטבלו, מצע ירקות (במקום אורז), גוואקמולי, סלסה ברמת חירופות גבוהה, ותוספת פריחולס (₪4+).

mexandco

זמן. הם כותבים שהמשלוח יגיע תוך שעה. והמשלוח הגיע אחרי שעה ו-2 דקות. לא איחור משמעותי, אבל גם לא הפתיעו לטובה.

אריזה. המשלוח הגיע בשקית, כל בוריטו עטוף היטב בתוך אריזה ששומרת חום אבל כשהתישבנו לאכול, (איך שהגיע המשלוח) האוכל היה לא חם במיוחד. משהו ששווה לציין, הוא שכיום זה כבר די סטנדרט ששואלים אם אנחנו ידידותיים לסביבה ולא מעוניינים בסכו"ם מפלסטיק. בתהליך ההזמנה לא נשאלנו שאלה כזאת, והגיעו שני סטים עם המשלוח, למרות שסכו"ם נחוץ פה כמו שהוא נחוץ במנת פלאפל.

בטן. הבוריטו לא גדול במיוחד, בהחלט מנה שמתאימה לאחרי (כל ארוחות) החגים. תערובת השווארמה הייתה טעימה והשילוב עם הפריחולס היה נחמד ועסיסי, אם כי מעט מדי סייטן לטעמנו. בוריטו הפטריות היה גם כן די טעים, אם כי גם כאן הפטריות היו מעט מעטות, וכנראה התערבבו להן עם תערובת הפריחולס. בשני הבוריטוס לא מצאנו את מצע הירקות אותו הזמנו וגם לא את ממרח האבוקדו שעליו שילמנו אקסטרה. הבוריטו החריף שהזמנו הסתבר כלא חריף בכלל, לעומת השני שהיה חריף במידה בינונית למרות שביקשנו רמת חריפות נמוכה. בקיצור לא כך ציפינו לקבל את הבוריטוס שלנו, חסרים מרכיבים מהותיים, בטח כשמדובר בתוספת בתשלום.

איפה תוספת הגוואקמולי שהזמנו?
איפה תוספת הגוואקמולי שהזמנו?

מסעדה ידידותית לטבעונים? כנראה שיש שווארמה טבעונית בתפריט
מסעדה ידידותית לטבעונים? כנראה שיש שם שווארמה טבעונית

מחיר. סה״כ שילמנו ₪76 + ₪12 דמי משלוח – מבאס. במיוחד בהתחשב בזה שאנחנו לא כל כך רחוקים מהמסעדה עצמה.

שורה תחתונה. המקסיקנית היחידה שעושה משלוחים. טעים אך לא מספק.

יצא לכם להזמין משם? איך הייתה החוויה שלכם?

זמן
★★
★★★
אריזה
★★
★★★
בטן
★★★
★★
מחיר
★★
★★★
סיכום
★★
★★★

האתר של Mex & Co

[reut]

[list_bottom]

שתפי:

השאירי תגובה

דילוג לתוכן