אודות

תיאבון בריא הוא הניסיון שלנו לעשות סדר בין כל המתכונים הטבעוניים המעולים שמסתובבים ברשת הישראלית. קטלוג רחב ומאורגן של קישורים למתכונים, שמהווה מצד אחד את שער הכניסה לטבעונים, תשובה לשאלה “מה טבעונים אוכלים?”, ומצד שני פלטפורמה לקידום הבשלנים החובבנים והמקצועיים שמקדמים את נושא הטבעונות ברשת.  האתר מורכב ברובו מהפניות לאתרים המפרסמים מתכונים טבעוניים, ואינו מפרסם את המתכונים עצמם. אנחנו בעד לקדם כל מי שמייצר מתכון טבעוני, ואנחנו יותר משמחים להביא אליו גולשים. אם הפניה למתכון שלכם מופיעה באתר, ואתם לא מעוניינים בכך, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונסיר את הקישור. לחילופין, אם אתם כותבים מתכונים טבעוניים באתר או בבלוג שלכם, ואתם מעוניינים שנשתף משם גם קישורים לאתר שלכם, או לכתוב אצלנו מתכון אורח, דברו איתנו. 

אתם מוזמנים למלא את כתובת המייל שלכם בטופס משמאל, ולקבל עדכון יומי במייל של המתכונים החדשים שעלו לאתר.

מי עומד מאחורי האתר?

רעות וגידי ויגו. טבעוניים מאז 2012, ולא מסתכלים אחורה. כשאנחנו לא עובדים על האתר אנחנו צופים בהרבה סרטים, ואת הפרנסה אנחנו עושים בתחום העיצוב (פרסום והייטק בהתאמה). בבית רעות היא הבשלנית המוצלחת יותר, בעוד גידי אחראי יותר על שטיפת הכלים.

DSC_5094

מה שעושה לנו שמח…

אנחנו יותר מנשמח אם תשתפו את האתר. אנחנו נשמח לא פחות לשמוע איך אתם משתמשים באתר, את החוויה שלכם. אם אתם בלוגרים אנחנו גם נשמח לשמוע את המחשבות שלכם, כי כמו שכבר כתבנו למעלה, אתם עושים עבודה נפלאה מכל כך הרבה בחינות, וחשוב לנו לעשות את המעט שאנחנו יכולים כדי לעזור לכם להחשף. זה דף הפייסבוק שלנו, גם לייק יעשה לנו שמח.

31 תגובות

השאר תגובה